O firmie

Dzień dobry

Moja Firma jest Firmą wielopokoleniową, którą zarządzam od 1990 roku wspólnie z bratem Stanisławem, a od 1991 dołączyła do nas moja małżonka Renata.

Po ukończeniu szkół stolarskich, nabyciu nowoczesnych technologii, połączyliśmy to z tradycją i tzw. knyfami stolarskimi w nowoczesne stolarstwo spełniające wymogi czasu i energooszczędności. Możemy wyprodukować towar dla jak najbardziej wymagających klientów. Od roku 1995 do 2005 mieliśmy swoje biuro handlowe w Berlinie, gdzie wykonywaliśmy okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz schody do zabytkowych kamienic i prywatnych domów z bogato zdobioną sztukaterią i snycerką. Tam też trzeba było pogodzić tradycyjną stolarkę z nowoczesną i spełniającą coraz większe normy energooszczędne.

Na południu europy wraz z oknami była potrzeba produkcji okiennic różnego typu których też jesteśmy producentem. Największym naszym odbiorcą był rynek Grecki, bardzo duża ilość zamówień pozwoliła nam na zdobycie i opracowanie porządnej technologii. Było to dla nas dużym wyzwaniem ponieważ u nas nie było tradycji związanych z tego typu produktem.

Jesteśmy w stanie poradzić sobie logistycznie z każdymi zleceniami, po uzgodnieniu detali przekroi wdrażamy to do produkcji. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, jeżeli produkt jest mocno skomplikowany potrzebujemy czasu na opracowanie technologii do wdrożenia jej do produkcji.

Pozdrawiam Jan PodpirkaInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 607 895 450

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy firmą wielopokoleniową, którą od początku lat 90-tych zarządza Jan Podpirka wspólnie ze swoją małżonką Renatą oraz bratem Stanisławem.

Od roku 1995 do 2005 mieliśmy swoje biuro handlowe w Berlinie, gdzie wykonywaliśmy okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz schody do zabytkowych kamienic i prywatnych domów z bogato zdobioną sztukaterią i snycerką.

Największym odbiorcą wykonywanych przez nas okiennic był wymagający rynek Grecki.

Wykorzystujemy nasze wykształcenie oraz doświadczenie stolarskie tworząc realizacje łączące tradycję z nowoczesnością oraz spełniające wymogi czasu i energooszczędności.